İK
İzmir Merkezli olarak 1974 yılında kurulan Sodaş, Kurulduğu günden bu yana halka açık, ülke ekonomisine hizmet eden, katma değer yaratan, tesislerinin bulunduğu bölge halkının gelişimini sağlayan köklü bir firmadır.

Kurulduğu günden, bugünlere gelmemizde çalışanlarımızın büyük emeğinin, alın terinin olduğunun farkındayız. Bu farkındalıkla çalışanlarımızın maddi – manevi gelişimi için her türlü özveriyi göstermek birincil vazifemizdir. 

Çalışanlarımızın Çalışma ortamlarını, Eğitimlerini, İş Sağlığı Güvenliklerini ve motivasyon imkanlarını mümkün olan en iyi şartlarla iyileştirerek, konforlu, verimli, huzurlu ve güvenli bir ortam oluşturmayı, elde edilen başarıları onlarla paylaşmayı kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedefler doğrultusunda da çalışanlarımızdan, İnsana ve Doğaya Saygılı, şirket değerlerine bağlı, Aidiyet duyguları sağlam, Verimli, Dürüst ve özverili çalışma beklemekteyiz.

Çalışanlarımızın geçmişine baktığımızda Kuşaktan Kuşağa geçen üç neslin şirketimiz bünyesinde çalıştığını gözlemleyebilmekteyiz. Bu bize ne kadar doğru insan kaynağı ile çalıştığımızı, Çalışanlarımız içinse ne kadar doğru bir şirket olduğumuzun bir göstergesidir.
×